Hea uudis Lubja Külaseltsi elanikele!

Lubja Külaselts on liitunud PRÜGIVEDU.EE OÜ poolt jäätmekäitluses turule toodud täiesti uudse, peamiselt eramajapidamistele ja väikeehitajatele suunatud, partnerite programmiga, millest meie külaseltsil on võimalik reaalselt tulu kasvatada.
Mis on Partnerite Programm?
See on meile antud võimalus kasutada ainsat Eestis tegutsevat internetipõhist keskkonda prügiveoteenuse tellimiseks, prügikonteinerite rentimiseks ja ostmiseks, saades sellest ise tulu. Siinjuures ei räägi me mitte kohalike omavalitsuste poolt korraldatud segaolmejäätmete veost, vaid kõigest muust, mis elaniku enda kanda – ehitus- ja remonditegevusest, koristamisest ja suurpuhastusest või haljastusest ja aiapidamisest tuleneva prahi äraveost ning utiliseerimisest.
Uus tellimiskeskkond võimaldab kiirelt ja mugavalt saada ülevaadet pakutavatest teenustest, erinevatest konteineritest, esitada tellimus ning ka koheselt internetis tasuda. Küsimuste tekkimisel on võimalik igakülgse abi saamiseks suhelda reaalajas klienditeenindajaga – telefoni või online`i vahendusel.
Kuidas Partnerite Programm toimib?
Meie kodulehele www.lubjakylaselts.ee on lisatud link „Telli konteiner“, millele klikates satute PRÜGIVEDU.EE tellimiskeskkonda, kus saate valida omale meelepärase konteineri, arvutada maksumuse ning esitada tellimuse – kogu toiming võtab aega vaid loetud minutid ning seda võite teha mugavalt kodus sülearvutiga diivanil lesides või tööl arvuti taga olles.
Kuidas meie külaühing Partnerite Programmist tulu saab?
Igalt meie kodulehel „Telli konteiner“ lingilt PRÜGIVEDU.EE tellimiskeskkonda sisenetud ja sooritatud tellimuse eest laekub koheselt meie külaühingu vahekontole niinimetatud vahendustasu 10%. Konto seisu ja summade väljamaksmist saame me ööpäevaringselt iseteeninduskeskkonnas kontrollida. Iga kuu lõpus saadetakse partnerile, s.t. meie külaühingule, teatis meile väljamakstava summa suuruse kohta ning tasutakse meie kontole. Saadud summad suuname oma äranägemise järgi meie külaelu parendamisse – mänguväljak pisiperele, spordiplats veidi suurematele, külakiik, üldise heakorra ja haljastuse korraldamine, ühiste koristustalgute ja külapidude organiseerimine, vms. Nii lihtne see ongi!
Miks tellida konteiner läbi meie kodulehel oleva lingi „Telli konteiner“?
1. Külaühingu kodulehe kaudu tellides toetad otseselt oma külaühingut
PRÜGIVEDU.EE maksab osa sinu poolt makstud rahast külaühingule tagasi.
Ühise külaelu korraldamiseks raha kogumine on alati problemaatiline – mõni maksab ja mõni mitte ning ega omavalitsuseltki kergekäeliselt raha ei eraldata. Tellides omale prahikonteineri läbi meie kodulehe, olete automaatselt teinud annetuse oma külaühingu kassasse. Seejuures on hinnad sulle täpselt samad kui tellides otse PRÜGIVEDU.EE kodulehelt. Tellides prügiveo mõnelt teiselt firmalt, oled kulutanud sama raha ainult prügiveo eest – ühise külaelu edendamiseks peaksid lisa tasuma oma rahakotist.
2. Parim hind
PRÜGIVEDU.EE hinnad on teiste jäätmekäitlejatega võrreldes soodsaimad Eestis. Igapäevase konkurentide hinnavõrdluse ning vajadusel hindade korrigeerimise kaudu tagab PRÜGIVEDU.EE parimad hinnad turul.
3. Külaseltsi kodulehelt tellides hoiad kokku oma väärtuslikku aega
Oma prügi peab igaüks ise ära koristama ja minema vedama. Ennast turul pakutavate teenuste ja hindadega kurssiviimiseks, tuleb sul ikkagi aega kulutada, et helistada firmadesse, surfata internetis, jne. leidmaks sobilik firma, kelle teenuseid kasutada. PRÜGIVEDU.EE on kõik selle teinud sinu eest – jälgides pidevalt turul toimuvat, tagab meie partner meile suurima teenuste valiku ja parimad hinnad.
NB! Mida rohkem sõpru/tuttavaid/töökaaslasi suudate suunata läbi meie kodulehel oleva lingi tellima, seda rohkem materiaalseid vahendeid meie külaühingu kontole laekub. „Telli konteiner“ link on avalik ja selle kaudu võivad tellida kõik soovijad, mitte ainult oma küla elanikud.

Bookmark the permalink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga