Toimunud üritused

22.06.2011 Lubja külaseltsi jaanituli 2011

29.01.2011

Viimsi Lumelinn 2011

Lubja Külaselts võttis edukalt osa ka “Viimsi Lumelinn 2011” nimeliselt ürituselt, kus saavutati 2 koht lumeskulpuuri valmistamisel. Pilte ja rohkem infot saab siit.

08.06.2010

Lubja küla talgud ” ettevalmistus jaanipäevaks”
29.05 toimus MTÜ Lubja Külaseltsi üleskutsel heakorralduslik üritus Lubja klindiastangu Tuletorni ümbruse korrastamiseks. Peamiseks eesmärgiks oli korrastada ja ette valmistada ala Jaanipäeva tähistamiseks. Kohale oli kutsutud kohalikud ehk Lubja küla elanikud.
Seltskond kogunes kell 11.00 ja alustas talguid kohaliku aktiivse külavanema Raimo Tanni eestvedamisel. Kuigi ilm oli hommikupoole vihmane,siis nii kui algas töö,üllatas talgulisi  pilve tagant välja tulnud päike, jakid said seljast visatud ning hoogne koristustöö läks käima.
Korrastati kogu tuletorni ümbrus prahist, eemaldati otseselt lõkke ja peoplatsiga piirnev vana okastraat ning puhastati ka kliendiastangu  järsakut. Prahti kogunes suur prügikonteineritäis,tulevasse lõkkesse sai tõhus lisa kogutud.
Seltskond nautis ühist tegemist ja ühist suhtlemist kuni kella 14.00-ni,ürituse lõppedes võis  osavõtjate nägudelt  igatahes välja lugeda suurt rahulolu. Kõik suured ja väikesed jäävad ootama peatselt toimuvat Jaaniüritust.
Tänud kõigile osavõtjatele ning kindlasti loodame veelgi suuremat osavõttu juba LUBJA KÜLA jaanipäeva peol, milline korraldatakse  22. Juunil algusega kell 18.00 just nimelt tuletorni kõrval.
 MTÜ Lubja Külaselts

MTÜ Lubja külaselts on asutatud 1. septembril aastal 2009.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga